O kine Ster Century Cinemas Spišská Nová Ves

Kino sa nachádza v obchodnom centre Madaras južne od historického centra mesta. Kino disponuje troma sálami, z ktorý jedna má zariadenie na 3D projekciu, ďalšie na 2D projekciu. Vo všetkých je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. Kapacita kina je 474 sedadiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Pre zaľúbených máme pohodlné "love seats". Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Fotogaléria

Technológie v našom Kine

Záleží nám na Vašom zážitku v kine, preto sme do všetkých našich kín naimplementovali najkvalitnejšiu a najmodernejšiu 3D technológiu DOLBY 3D DIGITAL CINEMA, pre najčistejší obraz a najjasnejšie prirodzené farby. Dolby 3D ponúka ten najlepší zážitok zo sledovania filmu, aký je vobec možný. Zároveň ako jediná sieť multikín na Slovensku, máme digitálny zvukový systém DOLBY SURROUND 7.1, pre najlepší filmový zážitok. 

Dolby Digital Plus 7.1 from Reserve17 on Vimeo.

Sedadlá v sálach

Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 - Digital 2D, Digital 3D, 217 sedadiel Sála 2 - Digital 2D, 117 sedadiel Sála 3 - Digital 2D, 140 sedadiel

Fotogaléria

Miesta pre vozíčkarov

V každej sále máme 2 vyhradené mieste pre vozíčkarov a do každej sály je bezbarierový prístup.

Nájdi svoj film