Pre školy

V našom Multikine STER CENTURY CINEMAS ponúkame možnosť návštevy žiakov a študentov na organizovaných školských predstaveniach v predpoludňajších hodinách na klasickom filmovom formáte a na formáte 3D s okuliarmi.

Ponúkame filmy rôznych žánrov podľa výberu školy za výrazne znížené vstupné.
Prijímame kultúrne poukazy.

Školské predstavenia si môžete dojednať u prevádzkovateľa (viď Kontakty).

Pre firmy

Spoločnosť Ster Century Cinemas ponúka:
pre vašich zamestnancov tzv. sociálne benefity v podobe poukážok na vstupenky, resp. zakúpenie vstupeniek formou predkúpeného budgetu so zaujímavou zľavou, pre vašich obchodných partnerov uzatvorené filmové projekcie v predpoludňajších, resp. popoludňajších premietacích časoch, prenájmy kinosál na rôzne firemné podujatia.

Kinoreklama
Ponúkame možnosť zviditelnenia vašej firmy a propagáciu vašej činnosti formou kinoreklamy. Kinoreklama je jednou z najúčinnejších foriem reklamy, nakoľko divák sedí v kinosále a preto nemá možnosť prepnúť kanál ako v televízii, alebo prelistovať ďalšiu stránku, ako je to v printových médiách.

V rámci kinoreklamy ponúkame:

  • premietanie reklamného kinospotu na veľkých plátnach podľa objednávky klienta vo všetkých kinosálach a pred každým predstavením, alebo iba pred vybranými predstaveniami,
  • rozdávanie letákov pri pokladni kina,
  • umiestnenie vašej reklamy na filmových letákoch, ktoré vychádzajú každý týždeň,
  • nálepky na opierky hlavy, alebo na chrbty kinosedadiel.Bližšie informácie a objednávky na tel. čísle: 0904 116 480