Hviezdne detské kino

Milí diváci,

srdečne Vás pozývame na detskú akciu v Ster Century Cinemas pod názvom HVIEZDNE DETSKÉ KINO s rozprávkou AKO ZACHRÁNIŤ DRAKA. 

V starovekej Číne boli draci a ľudia priateľmi, ale ľudská chamtivosť ukončila ich spojenectvo a tieto čarovné stvorenia sa stali korisťou. Posledného z nich teraz drží v zajatí krutý cisár. Jedného dňa drakovi prinesie jedlo malá sirota menom Ping a čoskoro sa ukáže, že ona je tou vyvolenou, ktorá jediná ho môže zachrániť. Títo nepravdepodobní spojenci sa musia naučiť pomáhať si a chápať jeden druhého. Na ich ceste za slobodou ich prenasleduje zlý čarodejník a lovec drakov.

Tešiť sa môžete na príjemnú spoločnosť a plno detských aktivít. Chýbať nebude obľúbený rozprávkový kvíz, v ktorom môžete vyhrať krásne ceny, maľovanie na tvár, tombola a sladký balíček pre každé dieťa.

  • Kedy: 14.apríl 2024
  • O koľkej: sprievodný program začína o 15:00hod., film začína o 16:00hod.
  • Kde: OC Madaras
  • Vstupenky v predpredaji: Kúpiť vstupenky TU

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info

Ako zachrániť draka | HVIEZDNE DETSKÉ KINO Dragonkeeper

V starovekej Číne boli draci a ľudia priateľmi, ale ľudská chamtivosť ukončila ich spojenectvo a tieto čarovné stvorenia sa stali korisťou. Posledného z nich teraz drží v zajatí krutý cisár. Jedného dňa drakovi prinesie jedlo malá sirota menom Ping a čoskoro sa ukáže, že ona je tou vyvolenou, ktorá jediná ho môže zachrániť. Títo nepravdepodobní spojenci sa musia naučiť pomáhať si a chápať jeden druhého. Na ich ceste za slobodou ich prenasleduje zlý čarodejník a lovec drakov. Aby prežili a Ping splnila svoje poslanie, musí nájsť odvahu a magickú silu, o ktorej doteraz nevedela. Už nemôže byť tým bojazlivým, plachým sirotou, akým bývala kedysi. Teraz je skutočnou hrdinkou, ktorá musí zachrániť draka. Zobraziť viac

2D SD MP

Nájdi svoj film